Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keresek egy játékot, sajnos...

Keresek egy játékot, sajnos nem emlékszem a címére. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Már elég régen (kb. 5-6 éve) játszottam neten egy logikai játékkal. Nem kellett regisztrálni vagy ilyesmi, de mindig tudtam folytatni ott, ahol abbahagytam. Valami Dark Cube vagy hasonló cím rémlik, de órákig tartó guglizás után sem lelem. :(

Leírás: az egész képernyőt betöltő sötét háttéren volt egy kocka, amelynek minden oldalán szerepelt egy (vagy több?) feladvány. Nem túl egyszerűek, szóval azért kellett rajtuk gondolkozni egy darabig (igaz, 13-14 éves lehettem). Nem volt megadva semmi, csak az ábrák, magadnak kellett rájönnöd, hogy mi a kérdés, és mi a válasz. Végül, ha mind a 6 oldalt megoldottad, bejutottál a kockába...

Nem magyar honlap volt, az biztos, bár nyelvtudás nem kellett hozzá, mert nem volt benne szöveg. Valaki tudja esetleg, mi a neve?


2010. júl. 16. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ember azt senki meg nem mongya hogy hol van mert több ezer van pajtás
2010. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a "választ", én is tudom, hogy elég kicsi a valószínűsége, hogy valaki ráismer... :) De bízok a reményhalban.
2010. júl. 16. 14:13
 3/4 anonim válasza:
hát ebből nem nagyon lehet rájönni... nézd meg a nagy flashjátékos portálokon: newgrounds, kongregate, nitrome, vagy a kmk.blog.hu-n van rengeteg ilyen game
2010. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp átnézem ezeket az oldalakat is. Köszönöm szépen!
2010. júl. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!