Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone hűségidő ellenőrzésre...

IPhone hűségidő ellenőrzésre van lehetőség?

Figyelt kérdés

Használt iPhone vásárlása előtt állok.

Tudom, hogy az Apple oldalán van sorozatszám alapján történő garancia “csekkolás”, de azzal ellenőrizhetem azt is, hogy hűségidős-e a megvásárolni kívánt telefon?

Esetleg a szolgáltató elárulja nekem IMEI alapján ha betelefonálok?

T-mobile függő a készülék.

Esetleg van egyéb megoldás?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. okt. 17. 01:24
 1/1 Fsms ***** válasza:

Tudom, hogy az Apple oldalán van sorozatszám alapján történő garancia “csekkolás”, de azzal ellenőrizhetem azt is, hogy hűségidős-e a megvásárolni kívánt telefon?

NEM, csak arra tudsz ránézni, h egy adott széria esetén ha pl. rossz az elem akkor ebbe esik bele a telód vagy nem. Ha igen garanciálisan javítják.


A hűségidőt csak a T tudja, ha korábban ott vették. viszont ha nincs a birtokodban, akkor csak a tulaj kérdezheti le.

Megoldás : kérd el az utolsó számlát azon rajta van.

2019. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!