Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom frissiteni az...

Hogy tudom frissiteni az internetes programokat, ha a gépem nem engedi?

Figyelt kérdés
Egy kis gondom akadt az internetes programokkal.Elavultak a programok,de nem tudok frissiteni.Mozzilám volt,az valami miatt nem müködik.Nem tudom törölni sem,hogy újat tudjak letölteni,mert azt irja ki,hogy zárjam be a futó mozzilát.Explorert sem tudom frissiteni,mert ha megteszem,akkor kiirja,hogy Kriptográfiai szolgáltatással van baj.
2010. júl. 17. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem hallottam.
2010. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy csökkentett müdban indítod el a mozzillát, és letöltesz.


De amint látom, mégsincs olyan nagy baj, ha ezt a kérdést böngésző nélkül ki tudtad írni. Akkor legalább annyi tisztesség legyen már benned, hogy ERRŐL a gépről letöltesz egy firefoxot, és pendrájvon keresztül átcipeled a hibás gépre.


Ha ez sem oldja meg a problémát, akkor Windows újratelepítés.

2010. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos fertőzés, feltehetően trójai faló. Ha fel tudsz menni netre és nincs a gépeden ESET-NOD, akkor töltsd le ezt és ereszd rá. És erős tűzfal, virus- és kémprogram védelem nélkül életveszélyes a netezni.

[link]

2010. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!