Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kezd el a játék laggolni...

Miért kezd el a játék laggolni, úgy hogy simán futnia kéne?

Figyelt kérdés
Laptopom van, GeForce GTX 1060 videókártya, 16GB RAM-mal.Minden feltétel adva van ahhoz hogy minden játék hibátlanul, lagg mentesen és max grafikán fusson.Ehhez képest szinte az összes játék el kezd akadni, egyes játékoknál 3-4 percenként ilyen 2-3 mp erejéig, így egyszerűen élvezhetetlen a játék.Mi lehet a hiba?

2019. okt. 28. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz hőmérsékletet, könnyen lehet, hogy túlmelegszik és vissza veszi a vga teljesítményét.
2019. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a hőmérséklettel nincs probléma, már utána néztem :/
2019. okt. 28. 18:47
 3/3 anonim válasza:

Ilyen az mikor az összes játék torrentezett a gépeden, de javíts ki, ha tévedek.

Anno régen mikor én is sokat törrenteztem összeszedtem pár vírust. Webhelper futott a gépemen mindig sunyiban és lassította a gépemet. Meg persze a bányász programok, amik csak úgy fogták magukat és feltelepűltek maguktól. Persze ezeket már eltávolítani nem lehet, hacsak nincs hozzá megfelelő programod.

2019. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!