Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lett egy Acer Aspire 3 A315-32...

Lett egy Acer Aspire 3 A315-32-P5PA notebookom, hardver csere?

Figyelt kérdés

A fent említett notebookot akarom bővíteni még 4 GB rammal és SSD-vel, de neten csak DDR3-as modellt látok mindenhol ez még DDR4-es memóriával van felszerelve, nem tudom hogy pontosan milyen típusú DDR4-es memória és SSD kell bele, tudnátok segíteni?


AIDA ezt írja:


Supported Memory Types DDR4-1600, DDR4-1866, DDR4-2133, DDR4-2400 SDRAM


Memory Bus Properties


Bus Type DDR4 SDRAM

Real Clock 1200 MHz (DDR)

Effective Clock 2400 MHz



Egyébként tudom hogy SSD bővítéssel meg RAM bővítéssel nem nyerek sok mindent (netezésre, filmnézésre fogom használni inkább, mert ahogy elnézem a CPU-t és az integrált videokártyát ez nem igazán alkalmas kicsit nagyobb című játékok futtatására)


2019. okt. 29. 08:03
 1/1 A kérdező kommentje:

Illetve lehet húzni ezt az 1.1. GHz-s Intel Pentium N5000-res procit 2.4-re, de BIOS-ban nem tudom, miért?:(

Bocsi a sok buta f*** kérdésért, de laptopokban annyira nem vagyok otthoni mint asztali gépeknél

2019. okt. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!