Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell kiírni cd-re, miután...

Mit kell kiírni cd-re, miután telepítettem a játékot?

Figyelt kérdés
Kiírtam az iso fájlt, de feldobott egy ablakot, amikor rányomtam a launcherre, miszerint hibás a lemez. Nem az iso-t kell lemezre írni?

2019. nov. 1. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a lemezen az 1 db iso fájl van, akkor elrontottad. Azt megint csak emulálni lehet, mintha a gépen lenne fent. Lemezkép esetén (az .iso az) az íróprogramokban a lemezkép írása funkciót kell használni, ekkor betallózod a fájlt és annak tartalma kerül majd a lemezre, abból lesz a telepítőlemez.


Ugyanakkor ha te .iso fájlt használsz, gyanús hogy valamilyen tört verziós játékról van szó, és a hibás lemez oka a játék törése körülményei miatt lehet (nem crackelted például, vagy rosszul). Erre viszont itt már nem kapsz választ, mert lopásban nem segíthetnek (törlik a kérdést is).

2019. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem iso -t kell kiírni fájkén. A írószoftvereknek van lemezkép felírás funkciója, azt kell használni.


De mi vele a célod amúgy? Virtuális meghajtóról is feltelepíthetsz egy telepítő szoftvert tartalmazó iso -t..

2019. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem kiírni.
2019. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a futtatáshoz kéri a cdt
2019. nov. 1. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A futtatáshoz az eredeti, legális lemezt kéri. Hiába fogod kiírni a lemezképet, attól nem lesz legális lemezed, mert egy másolt játékot telepítettél.

Nyugodtan vedd meg.

2019. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen. Másolásvédett lemezeket ezzel a módszerrel általában nem lehet "játékra bírni". Kell az eredeti lemez...
2019. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!