Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nincs fedezet a megadott...

Ha nincs fedezet a megadott bankkártyán (netes vásárlásra szánt virtuális kártya), amikor a következő havi előfizetési díjat vonná le az Apple az iCloud tárhelyelőfizetésre, mi történik azokkal az adatokkal, amik már a tárhelyen tárolva voltak?

Figyelt kérdés
Tehát virtuális kártyával vettem 50G tárhelyet az iCloud-on, majd jövő hónapban nem tudja levonni az Apple a pénzt, nekem meg ott vannak az adataim. Vajon törlik? Vagy tárolják valameddig, és ha újra fizetek, visszakapom egy ideig még? Fura, hogy nem találok erről infót a neten... Köszi előre is bárkinek!

2019. nov. 2. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


"Ha kisebb tárhelycsomagra vált, vagy lemondja a tárhelycsomagot, és az iCloudban tárolt tartalmak mérete túllépi a rendelkezésre álló tárhely méretét, akkor néhány adat nem töltődik fel az iCloudba. "


[link]

"Ha elfogy az iCloud-tárhelye, akkor nem készül biztonsági mentés a készülékéről az iCloudba, az új fényképek és videók nem töltődnek fel az iCloud Fotókba, valamint az iCloud Drive, a többi iCloudos alkalmazás és az SMS-ek nem szinkronizálódnak a készülékein. Ezenkívül nem tud majd üzeneteket küldeni és fogadni iCloudos e-mail-címével."

2019. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket en is megtalaltam, és lehet, hogy szovegertesi problemaim vannak, de szamomra nem adja meg a valaszt a kerdesemre. Azert koszonom!
2019. nov. 3. 06:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Angolul kerestem rá a konkrét kérdésre, de több fórumon is ezeket a linkeket adták meg válaszként. Én úgy értelmeztem, hogy mindaddig amíg a limiten felül vagy, a felsorolt dolgok nem szinkronizálódnak, a szolgáltatás felfüggesztésre kerül. Így kénytelen vagy legalább annyi dolgot törölni, hogy az ingyenes limitben maradj.
2019. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A félelmed az, hogy törlik-e az adataidat. A szikronizálás megszűnik, de az adatokat nem törlik egy ideig. Törölni fogják, ha nem fizetsz (javaslom, fizess, amint van lóvéd), de mielőtt törölnének bármit is, előtte küldeni fognak figyelmeztető üzenetet.
2019. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. nov. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!