Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges Windows 10 külső...

Lehetséges Windows 10 külső usb hddre- vagy dvdíró helyére beépített hdd-re?

Figyelt kérdés
Usb-n nem engedte a win10 telepítő telepíteni a rendszert, ezért kivettem az sdd-m és beépítettem a külső hdd-t, a win10 rá is ment, bár problémázott a gpt particióséma nem sorrendiségével, vagy ilyesmivel. Ötletem az volt, hogy vissza az ssd-t, vissza a tokba a hdd-t és happy. De nem, nem ment neki nagyon a bebootolás. Usb3-on csak tekert majd hiba és újraindulás, usb2-n reparing... aztán válasszon billentyűnyelvet, majd mit akar usb, visszateres win7-hez stb. Számomra logikusokat próbáltam, megfagyott, majd újraindult a gép. A dvdíró helyén lévő hdd-t pedig a win10 telepítő nem látja, csak is azt ami az eredeti satas helyen van. Az sdd-n nekem win7 van és szeretném is azt alaprendszeremnek. Csak hiányzik a windows store.

2019. nov. 6. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Linux simán ráment usb-n külsőre.
2019. nov. 6. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kissé zavaros a leírás de ha egy külső merevlemezre,vagy usb-re akarod telepíteni a win10-et akkor ezzel a progival simán megteheted: FlashBoot nem kel más mint egy külső vinyó, vagy usb, egy win 10 iso és már csinálhatod is a hordozható teljes értékű windowsod.
2019. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül javasolják hogy a belső sata helyre kerüljön az OS. A dvd helyén lassabb lenne, usb-n meg mint a csiga. Dózerold a win7-et (úgyis már lejárt az ideje) és telepíts helyére win10-et. Ezt legálisan megteheted.
2019. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit tartok a 10 estől, mert volt egy frissités régebben ami után kikapcsolgatott a gépem. Múltkor microsoft honlapjáról leszedett isoval hozott ki pnp watchdog hibát állandóan, nem eredeti isoval nincs ilyen, bejön a telepítő.
2019. nov. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!