Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mely (ek) az (ok) a billentyűk...

Mely (ek) az (ok) a billentyűkombináció (k), amely (ek) bezárja/ják az ablakokat?

Figyelt kérdés

A billentyűkombináció, ami szinte ugyanazt csinálja, mint az alt+f4: Bezárja az ablakot. Játékoknál nagyon idegesítő, hiszen nem csak vissza kell lépnem, de az adott meccsemnek kampec. A billentyűkombináció egyik billentyűje stabilan a ctrl és az alt körül lehet (lehet hogy a windows gomb), mert azt figyeltem meg, hogy mikor ctrl-t akarok nyomni, de vagyok olyan szerencsétlen, hogy nem azt nyomom, akkor történik az ,hogy kilép. Nyilván emellett még valami mást is nyomok közben, de ezt még nem figyeltem meg, hogy melyik másik lehet az.

Semmihez nem értek ezen a téren, és nem tudok tömören fogalmazni. Ne savazzatok :D



2019. nov. 6. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
CTRL+Q (quit) szokott még lenni. Böngészőben, Windowsban a CTRL+W is működik (ablak/lapbezárás)
2019. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!