Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megnézni, hogy...

Hogy tudom megnézni, hogy összesen mennyi időt ment a gépem?

Figyelt kérdés
2 éve vettem használtan, akkor tettem bele egy kb 1 éves 1000 gb-s hdd-t és egy 2-3 éves ssd-t. A laptopom egyébként 4 éves lehetett, amikor megvettem. Meg lehet valahogy nézni az össz működési időt? (Csak mert az akksi most krepált be - de amúgy is vennék újat a közeljövőben)
2019. nov. 6. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, hogy a Hard Disk Sentinelben van összes futási idő a merevlemez működési idejére tekintettel. Nyilván ahhoz a gépnek is mennie kellett, hogy a merevlemez működjön.
2019. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Hja; a merevlemez egyik SMART értéke, a bekapcsolva töltött órák számát naplózza. Power On time hours. Laptopnál más az energiagazdálkodás és az első adandó alkalommal leállítja a lemez forgását.
2019. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod megnézni mennyit volt bekapcsolva az előző gazdájánál.. De szerintem ez lényegtelen is. Nézd meg mikori évjáratú gép (mikor árulták boltban újonnan) és abból vonj le következtetést.
2019. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!