Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telekom adategyeztetés utáni...

Telekom adategyeztetés utáni egyenleg feltöltés?

Figyelt kérdés

A feltöltő kártyásoknak évente kell a telefonjuknak az adatait egyeztetni. Én idén a határidő után tudtam csak.

Az adat egyeztetéssel nem volt semmi gond viszont az el érhetőségemet még nem kaptam vissza másnap se.

A kérdésem az lenne hogy ahhoz hogy újra el tudjanak érni fel kell tölteni a telefon egyenlegét?

Ha igen akkor számít az összeg vagy mehet a legkisebb is ?



#telefon #feltöltés #feltöltőkártya #Telekom #Telekom adategyeztetés #Telefon adategyeztetés #Adategyeztetés elmulasztása
2019. nov. 9. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

"az el érhetőségemet még nem kaptam vissza másnap se"


Ezt nem értem. Ha nem kaptad vissza, nincs mire tölteni.

Másrészt volt 3 hónapod egyeztetni, te meg már másnap sürgeted??? Nyugi, majd visszakapod...

2019. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

". Én idén a határidő után tudtam csak"


Akkor mármost szólok, hogy MINDEN ÉVBEN kell majd adatot egyeztetni!!!

2019. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Személy szerint a Telekom ügyfélszolgálatát hívnám.


Egyébként Google első találat:

"A hatályos jogszabály értelmében azokat a Domino szerződéseket, amelyeken nem történik meg az adategyeztetés a megadott határidőre, meg kell szüntetnünk.

Azonban még egy ideig lehetőséget biztosítunk, hogy egy új Domino előfizetői szerződés megkötésével visszakaphasd a hívószámod."


[link]

[link]

2019. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!