Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan kell két ablakot is "életben tartani" a számítógépen?

Van egy hangfájlom, be kell gépelnem, de elfelejtettem, hogyan láthatom egyszerre a gépelésemet és a hangfájl ablakát, amit (majd) sokszor-sokszor meg kell állítanom, visszatekernem, stb. mialatt írogatok.

Köszi a válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hangfájl, gépelés

nov. 9. 13:44  Privát üzenet  

A válaszok
Megfogod az ablakot a tetejénél fogva és kihúzod a képernyő szélére, így a rendszer átméretezi a képernyő felére. A másikkal is megcsinálod, így két fél képernyőn lesz a két program. Ugyanezt csinálja a Winkey+nyílbillentyű, valamint a tálca helyi menüje (jobb klikk a tálcán és felsorolja az elrendezéseket).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 13:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh, köszi szépen. :-D

# 2/5Időpont nov. 9. 13:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Arra nincs esetleg ötleted, hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a vlc hangfájlom csak egy picike ablak legyen, így egész oldalon tudnék gépelni "mögötte"? (De nem akarok telhetetlen lenni :-D )

# 3/5Időpont nov. 9. 13:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na, összehoztam úgy, hogy jó legyen :-D

# 4/5Időpont nov. 9. 14:22 Privát üzenet
Csak át kellet méretezni az ablakot bal egér húzással.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 9. 16:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olyan problémám lenne hogy van egy vodafonos mobil internetem a számitogépen. (wifi is csak lassú rajta a net) vettem egy TL-WR940N rutert csak ha rádugom a gére nem tudom...
Facebook-on SZÁMÍTÓGÉPEN eltünt a "Történetek" lehetőség, hetek óta nem jön elő. Mobilon működik. Oka?
A Google Keepben számítógépen miért nem érhető el a rajzfunkció?
Hogyan tudom megcsionálni windowsos számítógépen jobb bal oldal váltakozva szóljon? Nem a sztereora gondolok. A fejhallgatón, a jobb, és a bal oldal felvéltva szóljon.
Van e értelme egyszerre több rendszerkarbantartó programot tartani egy számítógépen?
Van olyan program, amivel állatot tudok tartani a számítógépen? A Word segédhez hasonlóan.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!