Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10-et szeretnék telepíteni...

Win10-et szeretnék telepíteni a gépemre, ez a menet?

Figyelt kérdés

a win7-es gépemről (nem eredeti,kalózkodott:p) szeretnék most már végre win10-et telepíteni, most már persze eredetit

Tehát ha jól értelmeztem:

[link] <----először innen le kell töltenem a rendszert

majd:

[link] <---- pl egy ilyen kulccsal aktiválnom

a drivereket pedig egy pendrivera kell majd előtte letöltenem, és a win10re mikor lejött, a pendriveról felrakni őket.



2019. nov. 15. 19:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés, ha kalózkodott a mostani rendszerem, akkor nem is tudom frissíteni, csak tisztán pendriveról telepíteni a win10-et?
2019. nov. 15. 21:20
 12/13 anonim ***** válasza:

0. dolog: Nem kell termékkulcsot venned, akár kalózkodott a rendszered, akár nem, a frissítéssel egy teljesen korrektül aktivált rendszert kapsz. (Mondjuk 2500-ért vehetsz nyugodtan, valahova biztos jó lesz még, merthogy a saját géped digitális licenccel, kulcs nélkül fog aktiválódni).

Itt leírják, hogy pontosan mit kell tenned:

[link]

2019. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
de a frissítéssel akkor már egy licences windows10-et kapok? mert igazából azért is szeretnék most nem kalózkodottat,mert mivel ez az, nem kap meg minden frissítést,sztem vmi nem is korrektül fut rajta, tehát már elegem van ebből, én is ezért gondoltam arra,hogy rakok rá egy eredetit.
2019. nov. 15. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!