Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rasberry pi 2-vel online...

Rasberry pi 2-vel online rádió? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy online rádiót készíteni ,melynek a szervere Myradiostream-lenne, és RadioBoss-al szeretném oda küldeni az adásokat. AZ lenne a kérdésem ,hogy a Rasberry pi 2- elvinné ezt a programot 24/7-be?Egy 32gb-s sd kártyát raknák bele ha ez számít + 2x64gb USB. (internernet 50/5, ez ha minden igaz elég)

Myradiosstream-en meglehet oldani ,hogy telefonról is tudják hallgatni? (VLC-vel próbáltam több eszközről ,de 10-ből 9-en nem ment.)Előre is köszönöm a válaszokat.



#internet #számítógép #telefon #szerver #ShoutCast #pi #rassberry #radio server #Myradiostream #RadioBoss
2019. nov. 15. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nem számít hogy mégis maga az alap oprendszer hány GB SD-n van!

Telefonról legfeljebb egy olyan appal tudják majd hallgatni ami képes (vagy erre lett csinálva) online rádiók vételére!

2019. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Ez egy pont olyan app ahol az alapból létrehozottakhoz hozzá tudsz adni sajátot erre (vagy egy ilyenre) lesz szüksége mindenkinek aki hallgatni akarja telefonról a rádiódat!

[link]

2019. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem! Ubuntu-t használok op rendszernek
2019. nov. 26. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor első dolog hogy az Ubuntut elfelejtjük szerver téren, és áttérsz Debian-ra...
2020. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!