Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha letiltok valakit face-ről,...

Ha letiltok valakit face-ről, látni fogják az egyik fényképe alá írt kommentem? És ha valakire ráírtam korábban ismeretlenként és utána tiltottam, de nem olvasta még el látni ő fogja az üzenetemet?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömet töröltem, mert nem volt hajlandó válaszolni kb. semmire, amit kérdeztem. Legutóbb megkértem, hogy töröljön le egy kommentet, de nem reagált. Előtte írtam azt kommentet az egyik képe alá, de semmi. Ha tiltanám el fog tűnni? Mások fogják látni?

2019. nov. 16. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A komment ott fog maradni akkor is ha tiltod, és az üzeneted is látni fogja, csak nem fog tudni válaszolni rá.
2019. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most haragszom rá, nem válaszol semmit, csodálkozik, hogy törlöm és még azt a kommentet is otthagyta. Semmi reakció, pedig szépen kértem meg, hogy törölje! :(
2019. nov. 16. 21:53
 3/3 A kérdező kommentje:
A második kérdésre tudja valaki a választ?
2019. nov. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!