Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van ilyen szótárazó / szó...

Nagylzs kérdése:

Van ilyen szótárazó / szó gyakorló program?

Figyelt kérdés
Kellene nekem egy olyan desktop program (vagy android app) ami egy előre megadott szólistából véletlenszerűen mutat meg szavakat, és gombnyomásra a jelentését. Erre azért lenne szükségem, hogy egy könyv olvasás közben talált számomra ismeretlen szavakat ki tudjam szótárazni, és utólag ezeket megtanulni. A szótárazás után az ismeretlen szavak gyakoroltatására használnám. Remélem elég érthetően leírtam. Vannak hasonló programok amik ilyen módon tanítanak szavakat, de azok általában egy fix szótárból dolgoznak. Nekem olyan változat kellene, aminek én adom be a gyakorlandó szavak listáját. Hogy konkrétan azokat gyakoroljam vele, amit én nem ismerek. Van ilyen program vagy app?

2019. nov. 20. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Anki
2019. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jónak néz ki
2019. nov. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!