Elromlott a laptop?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam a laptopot és le fagyott, majd a kikapcsoló gomb bosszant megnyomásával újra indítottam. Viszont a várt kép helyett a BIOS-ba tett be, ahol egy csík vagy mi az elkezdett lassan tölteni és írt hozzá valami angol szöveget. Kikapcsoltam a laptopot, viszont most már nem tudom bekapcsolni. Vagyis bekapcsol de nem ad képet.

Mi lehet a baja?



2019. nov. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem elromlott.
2019. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűha kedves első! Értelem 100%! 👏👏👏

Kedves kérdező:

Szükség lenne arra a bizonyos angol szövegre hiszen nem tudni mit írt ki... Legnagyobb valószínűséggel a HDD ment tönkre benne, de azért tényleg kéne azt a "valami angol szöveg"-et tudni...

2019. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok... Illetve azt próbáld ki ha mondjuk HDMI vagy/és VGA kábellel rákötöd monitorra (vagy TV-re) akkor ad-e képet vagy nem...

De még ami előfordulhat az pedig a Videókártya vagy a Videókártya Driver-ének a tönkremenetele...

2019. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudom,hogy mi volt az angol szöveg. Próbáltam HDMI kábellel rákotni tv-re, de sajnos úgy sem adott képet.
2019. nov. 22. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor vagy a VGA kábel engedte el magát

Vagy a Videókártya ment ki (már ha van benne és nem integrált (

Vagy a HDD-d ment ki....

Ebből a 3-ból valamelyik

2019. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz visszaemlékezni, hogy vajon mit írhatott ki a gép Neked? Esetleg ha eszedbe jut egy-két szó, használhatjuk kulcsként, hogy mi is a baja a laptopodnak.
2019. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!