Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call Of Duty-Ghost multiplayer...

Call Of Duty-Ghost multiplayer PC?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most telepitettem a COD-ot, a fentebb lathato verziot pc-re, es siman fut a jatek, nincs vele gond, viszont ezt a jatekot en mar vegigjatszottam, es csak a multijat szeretem. Eddig PS-en csinaltam, de mar PC-m van, viszont itt, ha ramegyek a Multira, akkor kidob a jatekbol, es azt irja, hogy a szukseges program keresese a Microsoft Storeban, ha ramegyek, azt irja, hogy nincs a keresett program. Mi tevo legyek, mondjak le a Multirol, vagy megoldhato?

2019. nov. 21. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy talán buta kérdésnek hangzik, de megvásároltad te ezt a játékot? Mert multiplayer-t ne várj, ha nem megvásároltad, hanem letorrentezted a játékot, anno régen is baromi nehéz volt olyan crack-elt verzióhoz jutni, amivel képes vagy multizni, hát még most.
2019. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!