Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem mentettem a world fájlt,...

Nem mentettem a world fájlt, és most véletlenül kitöröltem. Ilyenkor tudok még valamit csinálni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Újrakezded. Ha nincs elmentve, akkor nincs elmentve, olyan nincs, hogy neked mégis valami csak azért is elmenti, amikor te szándékosan nem akartad. Kivétel ez alól az automatikus mentés, de elvileg az is csak azután működik, hogy legalább egyszer elmentetted a dokumentumot, különben nincs "hova" menteni automatikusan sem a nem létező fájlt. Az addig csak egy piszkozat és ideiglenes fájl, ami mentés hiányában a program bezárásig tartja meg a tartalmát, utána már nem (kivétel a vágólap tartalma a következő vágólap műveletig).
2019. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Még a Windows 3.1 alatt volt olyan lehetőség, hogy a temp-fájlokból vissza lehetett nyerni legalább egy részét a nem mentett dokumentumnak is, de ez már kb. a 2000-es Office óta nem lehetséges.

Legközelebb mentsél! Ne csak a végén, hanem közben is rendszeresen.

2019. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 és #2 írja.

Amúgy pedig "word" és nem "world".

2019. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!