Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a fejhallgat...

Miért nem működik a fejhallgatón lévő mikrofon?

Figyelt kérdés

Eddig 2 olyan fejhallgatóm volt, amin volt egy mikrofon. Én annyira nem értek ehhez, hogy kéne-e neki külön dugó vagy valami, de egyik sem működött soha. A laptopom webkameráján van egy beépített mikrofon, mindig azt használom/használtam.

Amikor először dugtam be, és megkérdezte, mit is dugtam be, emlékeim szerint volt egy olyan, hogy fejhallgató és mikrofon, de én azt jelöltem be, h fejhallgató.

Valaki kérlek segítsen



2019. nov. 22. 20:18
 1/2 Kazuma2020 válasza:
Én is régóta vagyok így! Van egy hangfalam 2 csatlakozóval, de a mikrofon nem megy ha be van dugva a füles is. Ugyan ez van most az új Gamer gépházammal is! Így most a fülest a hangfalba és egy stúdió mikrofon a gépházba van csatlakoztatva. Szakértő is megnézte, de nem találta az okát! Tudom ez nem nagy segítség.
2019. nov. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem 2 dugasznak kéne hogy legyen, ugyanis amikor kérdezi, hogy mit dugtam be (sikerült visszahoznom azt a panelt), akkor csak olyan van, hogy Mikrofon bemenet (ezt választva elszáll a webkamerába épített mikrofon, de a fejhallgatón levő nem működik, ráadásul maga a fejhallgató sem működik), és Fejhallgató(itt ugye a mikrofon nem jó)

és csak egyet lehet választani

Lehet hogy a Mikrofon bemenet lenne az, mert ugye elszáll a webkamerás, lehet be lehetne állítani, de nekem kell mind a kettő, és csak 1 dugó van a fejhallgatón és a laptopomon is

2019. nov. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!