Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek 16bit.hu...

Mi a véleményetek 16bit.hu boltról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogok összerakni egy gépet, eddig az ipon-on néztem (korábban is vásároltam már tőlük, eddig nem csalódtam), de most rátaláltam errea 16bit.hu webshopra ami jóval olcsóbb. Valaki vásárolt már tőlük valamit? Megbízható bolt?

2019. nov. 22. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] - az itt található információk alapján a cég kamu. Van cégjegyzékszámuk, címük, email elérhetőségük, adószámuk és ez egyezik az [link] ezen az oldalon megtalálható információkkal. Hogy mennyire megbízható az oldal, azt nem tudom. Hogy felelősségre vonható? Teljes mértékben.
2019. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani a cég nem kamu. Sry, félreírtam.
2019. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 apocalypto00 válasza:

Most rendeltem egy komlett gépet, korrekt árakon voltak az alkatrészek.

Sajnos a szállítás kissé lassú volt a járvány miatt.

ajánlom.

2020. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem tudom mit gondoljak, és most rendeltem tőlük, az automata visszaigazoláson kívül nulla a kommunikáció.

Kétszer rájuk írtam, semmi válasz. Plusz telefonszámuk is törölve van az oldalon, ez gyanús. Ami a Google-n található szám, az meg ki van vonva a forgalomból.


Nem tudom mit csináljak, remélem visszamondhatom a rendelést ha 1-2 napig nincs kommunikáció.

2020. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lenikeeh válasza:
Én is rendeltem alkatrészeket, jelenleg várom hogy kiszállítsák. 14 munkanapot írtak a weboldalon,azt megvárom..
2020. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vertigo18 válasza:
Nekem 10 napot írtak 04.07-én, igaz, munkanapot. A cég kommunikációra mindenképpen nullást érdemel, az automatikus visszaigazoló emailen kívül semmiféle kapcsolatfelvételi próbálkozásra nem reagálnak. Azért ez eléggé szégyen a 21. században.
2020. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tasnádi Ferenc válasza:
Én 4.02-án rendeltem tőlük 6.-án írtak hogy az egyik terméket amit rendeltem nem tudják beszerezni, ajánlottak másikat amit elfogadtam. Remélem mostmár lassan meg is jön valami.
2020. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 david.31 válasza:
Azóta van valami fejlemény?
2020. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!