Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani, hogy a...

Hogy lehet megoldani, hogy a laptop bekapcsolásakor a lentebbi, a mostanában mutatkozó kép ne jelenjen meg?

Figyelt kérdés
bootolás, operációs rendszer választás,

#bootolás #operációs rendszer választás
2019. nov. 23. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
  [link]
2019. nov. 23. 09:01
 2/4 fukapapa27 ***** válasza:
100%

Start menüben menj a futtatásra és írd be ezt msconfig.exe

és enter és ott be lehet állítani, hogy induljon a gép de jó lenne ha azért valamit értenél hozzá, mert el is babrálhatod nem konyítasz hozzá semmit! :)

2019. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hát persze, már meg is feledkeztem erről a kézenfekvő megoldási lehetőségről!


Kedves fukapapa27 , én csak egy sok-sok éve nyugdíjban lévő öreg mérnök vagyok, gyakran fordulok különféle kérdésekkel ezen fórumhoz. Már többször feltették a kérdést - kissé egyszerűsítve -, hogy "ezt sem tudod?". 

Mint ismeretes, a kérdező azért teszi fel a kérdést, mert nem tudja a választ és kíváncsi rá. 


Köszönöm szépen a figyelmeztetésedet is, amely szerint: ".... jó lenne, ha valamit értenél is hozzá, mert el is babrálhatod nem konyítsz hozzá semmit". 

Valóban, ez nagy igazság, nem győzök restellkedni a feltett kérdés miatt. Máskor majd igyekszem olyan kérdést feltenni, amelyhez a választ is tudom.

2019. nov. 24. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező +1
2019. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!