Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a számitógépen menne...

Ezen a számitógépen menne normálisan egy windows 10?

Figyelt kérdés
2 magos számítógép 2.60 ghz egy mag, 4 gb ram van mellete
2019. nov. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Semmilyen gépen nem megy normálisan a Windows 10.


Ha viszont azt kérdezed, nem lesz-e lassú, de ezen lassú lesz.

2019. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen erre voltam kiváncsi csak lemaradt. Azt tudom felmenne de hogy mire betölt meg meg bire mozdulni a rendszer egy ilyen gépen arra voltam kiváncsi :)
2019. nov. 24. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem is a betöltéssel és megmozdulással van lesz gond, hanem a használattal. 4GB RAM Windows 10-hez kevés. Tele fogja szemetelni és teljesen beáll maximum néhány óra után. Pláne, ha sok folyamatot futtatsz háttérben.
2019. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

4g RAM al nem megy a win10?


Akkora baromságot se hallottam még


Amugy ha saccolnom kéne, akkor a mai magyar számítógép park nagy része 4g RAM al bír(tudod amiket otthon használnak a népek) és ezek mind müködnek


Sőt árulnak is gépeket 4G ram al ugy hogy rá van telepítve a win10, mi lenne ha megvenné az emberke haza vinné és "teleszemetelné"(ahogy te fogalmaztál) pár óra alatt és nem menne?:D

Gyerekek ne legyetek má ilyen hülyék

4G RAM átlag felhazsnálásra bőven elég, a win10 nem meg pláne, játékhoz meg munkavégzésre hazsnált gépekbe kell több memória, de aki arra használja a gépét az olyat is vesz:)

2019. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég a 4 gb ram egy átlagos felhasználónak, aki nem akar játszani, és nem komolyabb hardvert igénylő munkát végez rajta (nem futtat műszaki tervező progikat, video szerkesztőt stb. )

Nekem 2 gb ram van az asztali gépemben és win10 van rajta, a procim meg egy régi két magos AMD phanom II. Normálisan megy rajta a rendszer, még néha játszani is szoktam cs go-val, azt is bírja.

2019. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 magos processzorból igen sokféle korú van, de én azt mondanám, valószínűleg jól menne. A RAM biztosan elég.
2019. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd me a processzor típusát, az órajel nem mond semmit.
2019. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
DualCore AMD Athlon 5000B, 2600 MHz (13 x 200)
2019. nov. 24. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen proci van benne es megy a win10
2019. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!