Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik hangtechnik...

Szerintetek melyik hangtechnika lenne a legaktuálisabb számomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy jó hangtechnikát kialakítani. Nekem van most 2 passzív hangfalalm, egy erősítővel. Úgy szeretném, hogy 2 passzív mélynyomót még vennék melléjük,meg egy erősítőt, és egy keresztváltót hogy szép legyen a hangzás, vagy vegyek még 2 sima passzí hangfalat, és egy erősítőt, és hangosabb, faszább lenne a hangzás? Jah és melyikből jönnék ki olcsóbban. Igazándiból kisebb bulikra használnám, és zenehallgatásra. Szerintetek melyik opció lenne a legaktuálisabb?

2019. nov. 24. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nekem van most 2 passzív hangfalalm, egy erősítővel."

Pontosan milyen? Gyártó? Típus?


Mennyi pénzed van rá?

2019. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fukapapa27 ***** válasza:

Ahogy az #1 válaszíró is írta, nem adtál semmi információt, hogy milyet is szeretnél mennyiért!

Valami ilyenre gondolsz?

[link]

vagy ha ez kicsi és bulikra szeretnéd laptopról vezérelni akkor innen válasz aktív rendszer és nem kell erősítő külön, és hidd el ez szólni fog! :)

2019. nov. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fukapapa27 ***** válasza:

Sorry ezt elfelejtettem:

[link]

2019. nov. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Electronik star-rol nem rendelek, mert onnann mar rendeltem, es nem azt a hangminoseget kaptam, amit vartam, es egyebkent igen, kisebb bulikra hasznalnam, es zenet hallgatni. Nekem nem az ár számít, hanem az hogy melyik kompozíció lenne a jobb es szebb?
2019. nov. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!