Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen márkájú tápegységet...

Milyen márkájú tápegységet ajánlotok 10-20 ezer Ft között?

Figyelt kérdés

A boltos a Chieftecet mondja nagyon,hát nem találtam róla sok véleményt és azok is vegyesek. Van aki szerint pl hangos van aki szerint halk.


Hát igen nem baj az,ha halk de nekem a lényeg,hogy minél minőségibb legyen,mert a mostani egy komolyabb játéktól átveszi a fűtés szerepet a konvektortól. Már elvesztem itt a márkák között fogalmam sincs mi legyen :D

A kártyám Gtx 960


2019. nov. 27. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Be Quiet! vagy FSP olyan típusa mely a gép teljesítményéhez megfelelő.
2019. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem 600W-os Chieftecem van. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve: a teljesítménye tökéletes és nagyon halk. Szóval a boltossal értek egyet, legyen Chieftec
2019. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát oké,a 600W-os lehet jó,de nekem egy 450-500-as kéne. De szerintem még 500W is fölös lenne


A Be quietet kérdeztem tőle és arra azt mondta,hogy az is jó de annál inkább csak a nevet,a márkát fizetjük.


A Seasonic-ról is sok jót látok,az milyen?

2019. nov. 27. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Be quiet 400w 14k


Ha minőségibb kell:


Bitfenix formula Gold

2019. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A kártyám Gtx 960"

Ha ebből indulunk ki, erről tudható, hogy a GPU 130 W-os (de ha a 6 tűs PCIe tápcsatlakozóból indulunk ki, akkor sejtehtő, hogy a kártya max 75+75 W-tot képes felvenni: [link] )

Ehhez még hozzávesszük a processzort, mint fő fogyasztót (számoljunk mondjuk 100 W-tal) és máris 250 W maximum tápfelvételnél vagyunk. Mindennel együtt nem lesz több, mint 300-350 W. Egy 400-450 W-os táp már elegendő lehet.


"A boltos a Chieftec"

Önmagában az, hogy Chieftec, nem jelent semmit - vannak ugyanis jobban és kevésbé jobban sikerült szériái.


Újonnan abszolút minimum valami ilyesmit:

* [link]

* [link]

* [link]

javasolnék: 80+ Bronz hatásfok besorolásúak.

2019. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tetszenek ezek,na majd megkérdezem ezek közül melyik van.
2019. nov. 27. 14:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Corsair-nak örülnék a legjobban
2019. nov. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!