Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most meg kéne vegyem az MS...

Most meg kéne vegyem az MS Accest?

Figyelt kérdés
Most először az életem során szükségem van a Microsoft Acces nevű szoftverre. Miért? Mert az egyetemen két hét múlva zh-t kell írni eme csodás programból és még csak távolról sem láttam. De egyébként 40k forint, úgyhogy hát elég húzós, a Ms 365-ben pedig nem találtam(azt az egyetem biztosítja). Lehet, hogy rosszul keresem?

2019. nov. 27. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár száz forint egy Offic 365 kulcs netes piactereken, ha nem akarod torrentezni. Bár van 30 napos próbaverzió, annak nem része az Access.
2019. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És milyen oldalon kellene nézzem, ahol pár száz forint?
2019. nov. 27. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebayen. Én is ott vettem 600-ért, megéri igazából.
2019. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MINDEN egyetemhez tartozik a tisztaszoftver program keretében Office365. Ebben VAN Access. Letöltöd, és kész.
2019. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok: Egyetemen soha nem kérnek olyan programot, ami a hallgató számára nincs biztosítva.

2.pont: Most jut eszedbe, hogy 2 hét múlva zh, de még nem is láttad soha? Bejárni luxus?

2019. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az oktatási hivatal biztositja minden tanulónak akinek van aktiv hallgatói jogviszonya az Office 365-öt. Egy gyors regisztrációt követően a tied.


[link]

2019. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért örülök neki hogy a lényeget meg lehetett ragadni, de ha szeretnéd akkor tájékoztatlak. Informatikai alapismeretek tárgy keretein belül az első 4-5 héten olyan dolgokat mutatták be és ismertettek velünk mint a Neptun, munkavédelem a számítógép részei. Elmaradt kb 2 óra egy órán Excel word feladatokat csináltunk 1 word majd rá kövi órán egy Excel zh. Jövő héten azt mondta beszél egy keveset az Accessről majd 2hét múlva zh. Szóval ha nem tudod, hogy mi a helyzet érdeklődj és ítélkezz, ne fordított sorrendben :)


Egyébként pedig van 365 ös csomagom, de nincs benne illetve én nem találom... De szerintem nincs 😅

2019. nov. 28. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 365-öm (nem diák licenc), és van benne Access, automatikusan telepítette, kérdezés nélkül. Ebben az esetben viszont rögtön a Start menüben látnod kell, mert a programok listájában ott van az "A" betűnél egyből. Ha nem, akkor a te licencedben valahogy még sincs ott. Az office.com oldalon bejelentkezés után meg tudod nézni hogy melyik programok részei a csomagnak.
2019. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!