Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet iphone-on az...

Hogy lehet iphone-on az ébresztés hangerejét emelkedőre állítani?

Figyelt kérdés
Adott egy iphone 10 és az ébresztő hangereje ugyanolyan mint a csengőhangé,tehát majdnem a max. És hajnalban még a halottak is felkelnek rá,én pedig felriadok,ergó bal lábbal kelek és nyűgös leszek. Utána néztem,de nincs ilyen lehetőség a telóban...pedig még a leggagyibbakban is van ilyen lehetőség. Valakinek valami ötlete?

2019. nov. 27. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az alvás funkciót kell használni. Ott be lehet állítani a hangerőt is.
2019. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem valami értelmes dologra költöd a pénzed??? De komolyan ilyen szarokat vesznek az emberek, csak mert hiúak... Tragédia!


De komolyan mi a szent-szarért kell nektek 300-400 000 Ft-os telefon?


[link]


Vegyél egy ébresztőórát, mondjuk rádiósat!


[link]


Az iPhone X árából tudsz venni kb. 140 darabot! :-)

2019. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog irigykedni igazmondó 😅😀
2019. nov. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3-asnak:


Végre egy jópofa ember, aki érti a viccet meg az iróniát! :-)


De tényleg azért kell ilyen telefon, hogy fel tudjatok ébredni? :-)

2019. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En sosem vettem volna ennyi penzert meg, ajandekba kaptam 🙂

L27

2019. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,tényleg az alvásban volt eldugva. Álmomban sem gondoltam volna rá,de nem is valami okos dolog ez. Valakivel történik valami és nem fog csörögni a telefon mert alszok.... :D


Ami pedig az iphone-t és az árát illeti..... Van elég tapasztalatom már a telefonokkal.... és az a tapasztaltom, hogy sz@r az összes... az iphone-nál egyetlen dolog van amiért érdemes fizetni....az pedig az operációs rendszere. A világ legbiztonságosabb rendszere ami okoseszközön elérhető, és hihetetlenül stabil. Nincs rá vírus,kém szoftverek...stb.... Persze az apple gyűjti az adatokat...de a google talán nem? sőt az el is adja őket a reklámcégeknek....szóval.... volt androidos telóm is sokáig,meg iphone-om is...és a tapasztalat,hogy az androidos telefonok kb 2 év után belassulnak,szaggatnak,akadoznak...kínlódnak,míg az z ios ugyan azt a telfesítményt és élményt nyújtja akar 5 év után is. Tudom a mai világban már senki nem tervez ennyi időre,de én azt látom,hogy fölösleges lecserélni a telókat 1-2 év után,mert már semmi izgalmas nincs az újakban...egy kijelző azt kész.... Én most venni akartame egy új telót és mindenképp olyan kellett amin IOS fut,van benne NFC és Qr töltést támogat. Így volt az Iphone X és a 8...de a 8 már régi,és évekig nem áll szándékomban eladni ezt sem...max cserélek benne akkut. A másik amiért nagyon utálom a droidot,hogy olyan sz@a mint a számítógépeken a windows... mindig van valami kínja... ha futtatni akar az ember valami új és érdekes dolgot....egyből az fogadja,hogy: Az alkalmazás váratlanul leállt....stb.... hogy miért azt senki nem tudja....kapsz egy hibakódot és örülj magadnak....Ios-nél még nem volt ilyen...és a linuxnál sem. De a Mac os-t is ide sorolhanám...nem véletlen,hogy a parlamentben is az összes számítógépes külyün alma logó van.

2019. nov. 28. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

#6-osnak (kérdező):


Nem akarok ellenérveket felhozni és arról meggyőzni, amiről nem lehet. Nekem is van egy haverom, aki mindenben és mindenhol almákat lát... ...hiába fut bele egy hibába a kedvenc iPhone-ján, vagy Machintos-án, arra mindig talál egy számára meggyőző magyarázatot... :-)


De azért én is pár dolgot elmondanék:


1.: Amit leírtál az tökéletesen megmagyarázza, hogy általában milyen emberek választanak maguknak ilyen termékeket. Olyanok, akik általában kerülik a problémákat, és nem is értenek a dolgokhoz, mert egyszerűen őket nem érdekli, csak az, hogy működjön az a valami.


2.: Nekem sohasem volt egy vírusom sem még Android-on, de ugyanakkor elmondhatom, hogy Linux-ot is sikerült már lefagyasztanom úgy, hogy annak annyi ereje sem maradt, hogy kiírt volna valamit... :-)


3.: A Windows is úgy tökéletes, ahogy van. A MacOS meg azért olyan stabil, mert ha valami értelmeset akarsz rajta csinálni, akkor már az is kínkeserves, pl, ha törölni akarsz egy file-t a szemetesből. A Mac-őrült haverom DualBoot-ban futtat a Machintos-án egy Windows-t és egy MacOS-t, hogy miért? Mert ha valami értelmeset is akar csinálni, akkor Windows-ra megy át, pl. játszani. A MacOS-t tulajdonképpen csak internetezésre használja, az meg valljuk meg őszintén egy gépen sem rezegteti meg a lécet annyira. Még a FinalCut-ot említette, mint tökéletes filmvágó, de azért meg nem érdemes 4x árat kiadni egy gépért, hogy filmet tudj vágni. Mogyórósi Csaba is MacOS-en vágja a filmjeit, de egyszer elkezdte szidni az Apple-céget, na akkor kezdett végre megvilágosodni... :-)


4.: Szóval a MacOS az egy Linux-variáns (pontosabban Unix), amit nagyon sokáig pénzért adtak, holott a Linux-ok nagyrésze ingyenes. ...és persze hogy "nincs" rá vírus, hiszen azokat a gépeket nem "éri meg" megfertőzni, ami egy kis piaci szegmenst jelent.


5.: Röviden: akinek az elég, hogy internetezzen, és nem tudja hová tenni a pénzét, az vehet iPhone-t, de hülyeség, és ezt Steve Jobs is tudta, akinek az volt az egyik üzletfilozófiája: "az emberek nem tudják, mit akarnak, mutassuk meg nekik", tökéletesen leírta élete végén egy (életrajzi-)könyvben, hogyan b@s.zta át a legjobb barátját is... :-)


6.: Tehát erről kár is vitát indítani, mert egyik embernek EZ, a másiknak meg AZ tetszik. Olyan ez is, mint a politika, valaki vagy FIDESZ-es vagy MSZP-s, vagy DK-s. Tulajdonképpen az is mindegy, mert minden politikus egy semmirekellő, potyaleső, dolgozni nem szerető, milliókat zsebretevő szaralak, akik semmihez sem értenek, csak a retorikához esetleg! :-)


Szóval a parlamentben is csak olyanok ülnek, akik talán azt sem tudják, mi az az Operációs Rendszer... :-)

2019. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Most találtam erre a kérdésre, de nagyon jól összefoglaltad.

2021. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hali, most valtottam hosszu evek utan androidrol iphonera. Nagyon elegedett vagyok 100x jobb a rendszere. Egyedul ez nem tetszik benne hogy az istener nem tudom beallitani hogy az ebresztes halk legyen a hivas meg max mindig..
2022. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!