Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék eredeti windows10-...

Hogy tudnék eredeti windows10-et venni?

Figyelt kérdés
Elektronikus licensz van 5-10 ezerért, csak nekem ki van kapcsolva a folyószámlámon a netes fizetés, mert nem akarom, hogy minden sz.rért havidíjat vonjon, szóval utalás kizárt. Telepítőlemez nem jó, mert notebookra kell, amiben nincs optikai meghajtó. Hogy lehetne máshogy venni, hogy ne kelljen utalni?

2019. dec. 1. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkéred egy ismerősödet/rokonodat aki tud fizetni neten, hogy vegye meg és megadod neki kp-ban. (Személyes megjegyzés, hogy a mai világban alap dolog a netes vásárlás, nem fog minden sz.rért levonni)
2019. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ingyen letoltheto az eredeti W10 a Microsoft oldalarol. Mukodik is rendesen, csak hatterkepet nem tudsz rakni.

Egy 8 gigas pendrive kell hozza.

2019. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Felmész a hardverapro.hu oldalra, itt lehet 5000 alatt is venni W10 licencet. Kb a 3. szoftver-árusítónál volt olyan fizetési mód, hogy személyesen. Direkt nem linkelek, nem szeretném egyiküket sem reklámozni.
2019. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ja, és ha megvan a licenc (de akár előtte is) tudsz csinálni W10 telepítőt a M$ oldalán.
2019. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


#2: szerintem ez nem egészen így van. Gondolom a Microsoft honlapjáról letöltött win10 az csak egy próbaverzió, amit aktiválni kell, ehhez kell a licenszet megvenni. Kétlem, hogy aktiválás nélkül ingyen használhatnám amíg akarom, különben senki nem venné meg pénzért.

2019. dec. 1. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:

De, rendesen használható. Annyi hogy folyton értesíteni fogd hogy aktiváló.

A Microsoft piacvezeto akár maradni, és inkább a kisembernek elnezi hogy úgyse venné meg, a cég profitja amúgy is más cégektől származik.

2019. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 olvasgattam a témában és tényleg így van, ezt nem gondoltam volna. Így viszont tényleg meggondolom, hogy megvegyem-e, ha bizonyos korlátozásokkal használható amúgy is. Programokat is telepíthetek nyugodtan rá hiába aktiválatlan? Menni fog mind?
2019. dec. 1. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Aktiválás nélkül is működik minden rajta. Pár nélkülözhető funkció van kikapcsolva - háttérkép nem változtatható, vízjel a sarokban - de teljes értékű marad...
2019. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!