Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja a DVD lejátszó,...

Miért írja a DVD lejátszó, hogy "hibás lemez"?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi dvd lejátszóm, pár napja kötöttem rá a tvre. Eddig működött nem volt vele baj, pl én nagyon szeretem a Tüskevárat ez egy dupla lemezes dvd. Eddig mindkettőt meg tudtam nézni de pár napja az írja az első lemezre, hogy hibás. Pedig már megnéztem párszor. Ma is vettem két filmet zsír új csomagolásból kibontom, elkezdeném nézni és megint azt írja, hogy hibás lemez.

2019. dec. 2. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A lemezeket töröld meg. Fújj be nyitott tálcánál a lejátszóba. Mást nem nagyon.
2019. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi, most megpróbáltam 4 filmet. Mindegyikre azt írta, hogy hibás lemez...amit kétlek. Lehet feladta a harcot
2019. dec. 2. 22:00
 3/6 fukapapa27 ***** válasza:
Szerintem csak az lehet a gond, hogy a lézer fej homályos! Ha egy kicsit értesz a szereléshez akkor egyszerű a megoldás, fogsz egy csilag csavarhúzot és ki veszed a 4 csavart az aljáról azt vékony hosszú pl. tűvel az elején található kis lyukon keresztûl kinyomod a tálcát azt leveszed az elejét azt a tetejét és ki jön az egész belseje így hozzá férsz a fejhez! Utána fogsz 1 fūl tisztítót aminek az egyik végét be fújod tiszta szesszel vagy ha nincs fehér parfûmmel és óvatosan körző mozdulattal meg pulírozod a fejet és ha össze rakod mennie kell! Ha még sem akkor meghalt a DVD, azt nem írtad, hogy ha be teszed a lemezt felpörög-e!!! :)
2019. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felpörög igen hallom, ahogy dolgozik. Köszönöm a tippet megpróbálom, bár még sosem csináltam ilyet. Mi az, hogy fehér parfüm? Álinka nem jo? :)
2019. dec. 3. 19:53
 5/6 A kérdező kommentje:
*Pálinka
2019. dec. 3. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
A pálinka helyett inkább legyen vodka. Én öngyújtó benzinnel szoktam tisztítani, az nem hagy semmi nyomot.
2020. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!