Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Debian szerveren van egy...

Debian szerveren van egy apache2 (+php) és egy mysql alkalmazásom. Fel szeretnék csatlakozni php-n keresztül a mysql szerverre, viszont nem akar felcsatlakozni?

Figyelt kérdés

A kód: pastebin [PONT] com/XVVX0jPY

(nem értem, miért csesztet a GYIK azért, mert "linkrövidített" a pastebin.com link..)

Nem ír ki semmit sem a képernyőre. Hogyha az "if" elé teszek egy echo-t, akkor azt kiírja, szóval az apache és a php működnek. A MySQL szerver is működik, mert be tudok lépni a mysql -u root -p-vel, és tudom is kezelni a tartalmat. Ötletek?


2019. dec. 5. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:

poén: tettem bele egy olyat, hogy

"


$a = "a";

if(a == "a"){echo "a"} else{echo "b"}

echo $a;


"


és az oldal error 500-at hoz ki mostmár. a szimpla

$a = "a";

echo $a;-t sem hajlandó kiírni.

2019. dec. 5. 20:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintaktikai hibás a kódot, azért kapsz 500-as hibát.
2019. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, az if-ben $a=="a" van. A kódban rendesen meg van írva, itt telóról kommenteltem, csak le akartam írni ezt a kis rövid valamit még alvás előtt. Úgy tűnik nem sikerült :D
2019. dec. 6. 06:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont a pastebin-es kód jó kell hogy legyen, mégsem ír ki semmit sem.
2019. dec. 6. 06:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz logokat, és próbáld meg valamilyen SQL kliensben futtatni a queryt, hogy lásd a hibaüzeneteket.
2019. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!