Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha korlátlan sms és hívás...

Ha korlátlan sms és hívás elofizetesem van akkor a bongo penzbe fog kerulni?

Figyelt kérdés
Ugye a bongo (16066) emelt-díjas SMS. Es nem tudom hogy a korlatlan elofizetesem kiterjed-e erre is. Köszönöm

2019. dec. 8. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, csak hálózaton belül korlátlan, esetleg a hazai szolgáltatók között, normál tarifára értve. Nem lenne értelme az emelt díjas számnak, ha egy ilyen előfizetéssel megkerülhető lenne. A Bongó amúgy átverés, te magad adod meg hogy milyen adatok között keressen, és arra ad vissza 500 forintért egy jól hangzó kamu üzenetet. Tudom, te is csak kipróbálni akarod, de pont abból szednek össze milliókat, hogy minden 10-12 éves gyerek csak egyszer kipróbálja, meg még küld 1-2 sms-t, és rögtön lehúzta anyuék pénztárcáját pár ezer forinttal.
2019. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor inkább hanyagolom. Gondoltam kiprobalom de ha ez így nem mukodik akkor ki sem probalom.
2019. dec. 9. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!