Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul, de miéééééért?

Zcsucsu kérdése:

Nem indul, de miéééééért?

Figyelt kérdés

Hali!

Vettem kb jó egy éve egy konfigot:


-Asrock Z370M Pro

-8350K

-Gtx690 (+twin turbo)

-2x4gb corsair

-600w táp

-ssd, etc, etc


3 hónapja a gép nem kapcsolt be. olyan szinten, mintha nem lenne áram alatt. bekapcs jumper rövidre zár, semmi. táp be lett mérve, minden rendben. ram kiszed, semmi. gpu kiszed, semmi. már csak a cpu maradt, de se kép, se hang. na okés. vettem egy 310es lapot, nagy sunggal átpakoltam mindent, kis mosollyal arcomon kapcsolom, és semmi...

Levittem a számtekbe, ahol persze nincs semmi hozzá így csak kísérletezni tudnak, és tippelgetni az én pénztárcámon. Át a másikba, ÉS BEINDUL A GÉP...

Itthon olyat csinált, hogy nem bootolt be, volt kékhalál, minden. Na mondom nem gáz, már csináltam is a boot usb-t, amit bepattintottam, és nem kapcsol be a gép XD XD XD

Vissza számtek. Ott az derült ki, hogy egy kisebb vga-val indul ha olyan a kedve.

Na elkezdtem olvasgatni, ahol megtaláltam, hogy a gtx690 min 650w-al megy. Nos mondom végre megvan a hiba. Vettem egy 900as tápit, tökéletesen ment a gép 2 hónapig. Tegnap kapcsolnám, és.......


Azóta nem csináltam vele semmit, mert félek, hogy az udvaron landolna.


Aki tudja mi lehet vele pls segítsen, mert amúgy szerethető kis gép lenne


Köszi: Csucsu


2019. dec. 14. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
passz
2019. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írd már le annak a " 900W " tápnak a típusát
2019. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy benne van a kérdésben a "de miéééééért" szókapcsolat. Ezzel egyből ki is zártad az értelmes válaszok lehetőségét, mivel csak arról lesz szó, hogy "kérdezz visszafogottabban", meg hogy "leírtad a választ a kérdésben". Sajnos ez a topic halva született.
2020. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!