Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalállal kapcsolatban...

Kékhalállal kapcsolatban lenne egy nagy problémám, hogy lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés

Fujitsu laptop.. sajnos 2 havonta mindig kékhalál...eddig az öcsém mindig újratelepítette..

Most szintén ez a helyzet STOP: C0000218 nem tud struktúrát betölteni. Próbálom helyrehozni Xp helyreállító lemezzel,de amint megnyomom a J betűt, kéri hogy melyik helyreállítást szeretném futtatni de akárhányas számot nyomok , mindig jelszót kér majd újraindul. Már nagyon unom a 2 havi telepítést, szerintetek mi lehet a baja??? Persze a gari már lejárt, vajon mennyiért lehetne javítani???


2008. nov. 18. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A jelszót jegyezd meg, az segít :)
2008. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az okos tanácsot, de hiába írom be a JÓ jelszót akkoris csak annyi történik, hogy a "help" gombbal felodb egy listát amiből akármelyiket is választom nem indítja el a helyreállítást. :(
2008. nov. 18. 20:12
 3/7 yuda ***** válasza:

pár tipp:


-ha 2 hónapig műkszik,akkor valami más lehet.pl.egy bizonyos program,játék,vírus okozza-emlékezz,nincs benne valami szabályosság,hogy olyankor történik valami?


figyelem! vírust úgy is bekaphatsz,hogy nem töltöttél le semmit,csak bizonyos oldalakat látogatsz...:D és esetleg nem jó a vírusirtód,tűzfalad...


-esetleg megpróbálhatsz egy másik oprendszerrel ezt csinálja e?---mert ez is lehet ok!

2008. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yuda ***** válasza:

bocsesz...találtam egy oldalt,ami segítségedre lehet-bővebben , szakembek taglalják a problémát ,okát és megoldásokat adnak-többet,mint én.mindenképpen nézd meg!

ilyen esetekben egyébként mindíg a könnyebbel kezd,mielőtt költségekbe vered magad-mert lehet ez nagyon profán is! íme az oldal: [link]

2008. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SZtem kék halált nem lehet helyre hozni... (tapasztalat) csak újra tod tenni. Am ha eredeti oprendszert tette viszza a zöcséd és a helyre állító lemez is az akkor van egy címke a leptopodon ami igazolja az xp/ vista eredetíségét. azon van gy szám sor és azt kel beütni. Vagy szerzhetsz egy új kódot...(ez a könyebb) www.crackfind.com HA ide mész vértezd fel magad adblockal és noscript el mert sok a javas virus ( vmit vmiért) Vagy a legkönyeb egy új xp telepítő cd( legkönyebb)


Jó szenvedést!

2008. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A honlapot amit belinkeltél megnéztem, leht találtam benne egy hasznos infót :)

Du viszem szervízbe megkérdezni, hogy ők mit mondanak, sajnos nem vagyok nagy számítógép guru, ami tudtam már mindent kipróbáltam.. Igazából olyan sok honlapot nem látogatok rendszeresen, csak a szokásos (iwiw, email) de már tényleg unom az örökös telepítéseket .. Du kiderül..

2008. nov. 20. 15:02
 7/7 anonim válasza:

nekem is így volt a gépemmel,kb minden 2ik hónapban kékhalál.

Elvittük szerelőhöz,kiderült,hogy rosz a winchester.

Megcsinálták és azóta már vagy 1éve nem volt kékhalál.(kopp-kopp:D)

2009. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!