Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A C meghajtóból le lett...

A C meghajtóból le lett választva egy rész, amit viszont most nem lehet használni. Hogyan tudnám "visszacsinálni"?

Figyelt kérdés
Van a C meghajtó. Újra lett telepítve a gép, és ez le lett választva. Ebből lett egy E meghajtó, csak ezt most sehogy nem tudom használni. (Igen, óriási hülyeség volt, és nem is értek hozzá). Hogy tudnám ezt visszavarázsolni úgy, hogy az E újra a 'C-ben' legyen, azaz eggyé váljanak? :D

2019. dec. 23. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Formázni kell ntfs-re, ha betűjele más van.

Sajátgép/kezelés/Lemezkezelőben...jobbklikk--formázás.

2019. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VikATanacsTalan ***** válasza:

Az első válasz arra vonatkozik, hogyan tudnád használni a külön particionált meghajtót.


Ha egyesíteni akarod őket (a rendszer újratelepítése nélkül), akkor valamilyen partíciókezelő programot érdemes keresned. Én a MiniTool Partition Wizardot szoktam használni. Ide-oda lehet rakosgatni, át lehet méretezni a partíciókat. Meg egyesíteni is, ami neked kell. Persze ez némileg kockázatos dolog, úgyhogy előtte készíts biztonsági mentést az adataidról.

2020. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!