Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az utóbbi 2 hétben a gépem 1...

KINGCSANA kérdése:

Az utóbbi 2 hétben a gépem 1 nap alatt 2-3szor is ujraindul magától. A processzor több éve nem volt újrapasztázva. Ez lehet a gond? (A gépet játékra használom)

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Az lehet, de akár tápegység gond is.
2019. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg a hőfokértékeket. Ha gyanúsan magas, akkor valószínűleg az a gond

De lehet még tápegység, vagy akár memória probléma is. Utóbbit a memtest nevű programmal tudod tesztelni

Ha kékhalálos a gép, tehát nem csak szimplán újraindul, hanem összeomlik, akkor a bluesreenview nevű program a dummy fájlból kiolvassa neked a hidalódót ami alapján tudsz keresgélni

2019. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit előzőek írtak, valamint: időnként nem ártana teljesen szétszedni és kitisztítani mindent (szakemberre érdemes bízni), vagy lefényképezni csatlakozókat mi hogy volt előtte ha egyedül csinálnád. Portalanítani érdemes.
2019. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vastag porcica filcesedve...na az kemény. Pedig egy kis porszívózás is megoldja (nagyját). Szedd szét, porszívózd ki, ha találsz ilyent, aztán ki is fújhatod a ventilátort. Lehet ez is megoldja, ha nem, pasztázni kell.
2019. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Milyen tápegységed van?

Nézd meg Hard Disk Sentinelel a merevlemezed vagy ssd-d kondícióját is,

2019. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Cooler Master G650M tápégységem van. Illetve i5-3470 processzorom.
2019. dec. 26. 13:06
 7/12 A kérdező kommentje:
És nem kékhalálos, csak szimplán újraindul. Azt még érdemes megjegyeznem, hogy csakis játék közben indul újra. Ha csak videót nézek, emailt olvasok stb. semmi baj.
2019. dec. 26. 13:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehát ha nagyobb a terhelés akkor indul újra. Ez könnyen lehet tápegység hiba, vagy túlmelegedés
2019. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Msi afterburnerrel beléptem egy játékba , tettem on screen displayt, és egyszer csak elkezdett a videókártya nagyon hangosan pörögni. Gyorsan bezártam mindent és kikapcsoltam a gépet. Ez mitől lehetett?
2019. dec. 26. 17:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen videokártya?
2019. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!