Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a megoldás, ha megszakad a...

Mi a megoldás, ha megszakad a net a laptopomon a vonatok miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy a laptopomon rendszeresen megszakad a net pár pillanatokra. Sajnos a kiváltó okát sejtem, csak a megoldást nem tudom rá. A helyzet az, hogy a vasút utcájában lakok és amikor elmegy egy vonat amin van működő wifi, akkor a laptopom megzavarodik, ugyanis érzékeli a vonaton lévő hálózatot és az én netem meg megszakad. Az óra mellett rámegyek az internet jelre és egy egész teli lista van a máv-os elérhető hálózatokkal. Ilyenkor semmilyen hálózathoz nem csatlakozik a laptopom. Miután tovább megy a vonat és eltűnik a máv-os wifi, akkor ismét csatlakozik a laptopom a nethez. Az érdekes az, hogy ezt csak az én gépem csinálja. Se a telefonommal nincs ilyen gond, sem a lakásban lévő másik laptoppal nincs ilyen gond. Azokon jó a net akkor is, ha vonat megy el. Gondolkodtam jelerősítőn, de nem tudom, hogy érne-e valamit, mert a laptopomon akkor is megszakad a net, ha vonat megy el, ha a laptopom közvetlenül a modem mellett van pár centire.


Van valami ötletetek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. dec. 26. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A wifiteket át kell tenni másik csatornára. A vonaté valószínűleg az 1-esen van. De ezt az INSSIDER nevű programmal meg tudod nézni, amikor jön a vonat.
2019. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első leírta, valószínűleg ez segítene.
2019. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld kéz nektek! :)
2019. dec. 27. 05:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána alaposan a wifi csatornáknak hogy hogy érdemes. Ha pl az 1-esen van a vonat akkor a 6 vagy 11-esre érdemes rakni az otthonit
2019. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!
2019. dec. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!