Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 frissítés után...

Windows 10 frissítés után elment a hang. Mi tévő legyek? (Sürgős)

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt frissítettem a windows-t a (Asus) laptopomon.

Másnap, mikor felkeltem, egy piros x volt a hang ikon mellett. Próbáltam a hang (realtek) driver-t telepíteni, de sajnos nem volt sikeres az "akció". Nem tudom mennyire fontos, de kb egy fél évvel ezelőtt újratelepítettem a windows-t, és a művelet után problémák voltak a hanggal. Egy szakértőhöz elvittem, ő sikeresen meg is csinálta. Drivereket telepített rá. Utána egészen eddig jól működött.

Nagyon sürgős lenne a hang működése, rajta van az anyag, amit tanulnom kell. A válaszokat előre is köszönöm!



2019. dec. 29. 12:38
 1/6 Szirty ***** válasza:
25%

"2 nappal ezelőtt frissítettem a windows-t a (Asus) laptopomon."


Minek?

Valami baja volt?

2019. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi baja. A Windows egyszerűen kidobta, hogy új frissítés elérhető, én meg elég naiv voltam hogy rámenjek.
2019. dec. 29. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Talán mert a drága kedves Windows 10 már nem ad választási lehetőséget, legfeljebb arra, hogy kicsit elodázd.
2019. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is írtam már ki kérdést ezzel, ugyanúgy Asus laptop, windows frissítés, hang kuka.

Nekem az oldotta meg, hogy megvártam a következő frissítést és megjavult. Mikor minden működött a gépemen, akkor csináltam visszaállítási pontot, és ha bármikor ilyen problémám lenne, akkor visszaállítom.

Nézd meg, hátha neked is van visszaállítási pontod. Ha nincs és megjavul a géped akkor feltétlen csinálj egyet!

2019. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"#1: Talán mert a drága kedves Windows 10 már nem ad választási lehetőséget, legfeljebb arra, hogy kicsit elodázd."


Ettől még tiltható a frissítés természetesen.

2019. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 4-es komment megoldotta a problémát. :)
2019. dec. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!