Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szünetmentes táp. Nem igen...

Szünetmentes táp. Nem igen értek e-hez ezért segítség kellene, hogy melyik lenne a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Itt is megkérdezem :)


Segitség,tanácsot szeretnék olyanoktól kapni akik jártasak ebben a témába. Szünetmentes táp..

Két asztali géphez kellene,szóval kettőre lenne szükség,mert a két gép külön helységbe van..Láttam olyanokat amiken több dugasz is van,nekünk elég lenne 1-2 is rajta.Kedvező áron lenne az remek..

Mikor áram elmegy (manapság gyakoribb...),olyankor jó lenne egy,hogy mi letudjuk addig kapcsolni a gépet,mert attól tartók egyszer tönkre vágja a gépet ez az áram ingadozás stb. (Anno volt rá példa 1x.. :\ )

Ha valaki tudna ajánlani,segíteni nagyon köszönöm!


2019. dec. 29. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A teljesítményt kell nézni. 1 kW elég két asztali gépnek monitor és egyéb perifériák nélkül. Vannak olyanok, amik áramszünet esetén leállítási parancsot adnak a gépnek, ha ezt bekötöd, nem is fontos a monitort a szünetmentesre kötni, mert az intézi a szabályos leállítást. Az aljzatok száma mimdegy, nem kell mindbe dugni valamit, ha pedig túlterheled kijelzi.
2019. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Monitort is rá szeretném majd kötni (most,hogy említed eszembe sem volt először :D ) és a lényeg,hogy miután jelzet a masina (úgy tudom sípol vagy valami),hogy elment az áram még legyen időm arra,hogy ÉN saját magam kapcsolhassam le a gépet miután mindent bezártam (office,böngésző..bármit ami épp fut). Ez a fő lényeg. Erre egy egyszerű kellene,annyira legyen erős,hogy ezt meg tudjam csinálni.

Tényleg e téren kezdő vagyok..Kb 1 évvel ezelőtt azt sem tudtam,hogy ilyen is létezik... :D

2019. dec. 29. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én APC Smart 1000-eseket használok. Az egyiket azt hiszem 16 ezerért vettem akku nélkül, a másikat talán 40 körül új akkukkal.


Az a jó ebben a modellben, hogy rendes szinuszos a kimenete, illetve lehet bele a gyárinál nagyobb kapacitású akkukat tenni, mivel ugyanaz a háza, mint az 1500-asnak.


USB-n össze lehet kötni a számítógéppel, így a géped szabályosan állhat le áramszünet esetén.


Nálam jól beváltak.

2019. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!