Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kapcsolhatom ki a...

Hogyan kapcsolhatom ki a nyelvváltást windows 10-nél?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a Pubg nevű játékkal játszva nagyon gyakran akaratlanul a bal alt+ shift kombinációval angolra vált a billentyűkiosztásom és ez később igen zavaró tud lenni, mire észreveszem ezt és újból megnyomva visszaváltok. Már mindenhol kerestem a beállitásoknál, interneten is utána próbáltam nézni, de nem találtam meg hogyan lehet kikapcsolni, vagy legalább átállitani a nyelvváltásra szolgáló gyorsbillentyűt. Valószinűséggel én voltam a béna amiért nem találtam meg, de nagyon remélem, hogy valaki tud segiteni hol találom meg :)
2019. dec. 29. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy beviteli nyelvet állíts be, a máikat töröld ki.
2019. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan hol tudom? Mert akárhol nézem, csak a magyar van feltüntetve a beállitásoknál.
2019. dec. 30. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!