Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HA 2020-ban valóban gazdasági...

HA 2020-ban valóban gazdasági válság lesz, attól felerősödhet ismét a Bitcoin?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy a Bitcoint a 2008-as válság miatt találták fel. Ha lesz egy újabb válság akkor ismét visszaerősödhet a Bitcoin vagy lehet valami más alternatívát találnak ki?

2019. dec. 31. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Felerősödhet? Nem.

De devalválódhat.

2019. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Egy gazdasági válság hatására a bitcoin árfolyam növekedésre pont annyira van esély, mint az arany árfolyamnál.

Szerintem ami 2020-ban nagyobb hatással lehet a bitcoinra, az a feleződés.

Nehéz ugyan megmondani, hogy pontosan mi lesz a vége és lesz-e akkora felhajtóereje mint a korábbi blokk jutalom feleződésekkor.

Erről az egészről egyébként olvastam egy cikket a coincashnél, ha gondolod te is nézd meg.


[link]

2020. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Felerősődhet. Igen. megeshet, hogy sokan abba mentik a pénzuket s akkor flmegy az árfolyam. Csak egy gond van: ugyanez miatt megtörténhet az ellenkezője is, szoval a kérdés eléggé elméleti.
2020. jan. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Állítólag akár a 50000 - 100000 dollárt is megközelítheti egy amerikai befektetőcég szerint
2020. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

2-3 év év bezuhan szerintem a bitcoin! Ugyanis egyre több komoly befektető keresi újra a valós, tárolható értékmegőrzést, tehát arany, gyémánt, műtárgy stb...


Ha megnézed a trendeket, a bitcoin egyáltalán nem tudott betörni a hétköznapi életbe. A válság pedig magával hozza a kereslet csökkenését, ez pedig egyértelműen az értékromláshoz vezet, hiszen az árak esni kezdenek a kereslet gyengülése miatt.

2020. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Durván bezuhant ahogy minden értéktőzsde. A bitcoin nem helyettesíti az aranyat.
2020. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A kérdés bő egy éves, érdemes megnézni hogy hogyan változott az árfolyam az utóbbi időben.
2021. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Katasztrófális a bitcoin ökolábnyoma. Kártyavárként fog összeomlani az árfolyam, ahogy bekorlátozzák a bányászatot. Nekem ez a rövid véleményem.
2021. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó: akkor azt kell, hogy mondjam, hogy se a ciklikusságot, se a kriptovaluták-ezzel együtt a BTC működésével sem vagy kapcsolatba. Tapasztalatod meg egyenesen 0.

Mindenki irogatja hogy bezuhant...Tényleg? :D 2016ban én még bőven 3.000Dollár alatt vettem. Innen nézve is bezuhant?

Térjetek már észhez emberek. 5 év múlva ugyanilyen nevetségesnek fogjuk találni a 30-40-50.000dolláros árfolyamot.

Örülök, hogy esünk, ugyanis többet tudok venni:)

Ha annyira szar lenne a hálózat, nem vezetné be El Salvador fizetőeszköznek, és még sorolhatnám. Világosodjatok meg inkább:)

Dollár a lufi ( teljes készlet 30%át az elmúlt 1 évbe nyomatta ki Biden...)

Peace

2021. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Érdekes, hogy a 9-es hozzászólás milyen értékelést kapott. Pedig nem véleményt írt, hanem tényeket
2022. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!