Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fülhallgatót vettem a gépemhez...

Fülhallgatót vettem a gépemhez. Hallom amit mondanak skypon de amit én mondok azt nem hallják. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Amit mondanak az nem csak a fülesben hallatszik hanem a hangszórókon is.
2010. júl. 21. 10:51
 1/8 anonim válasza:

Vettél mikrofont is hozzá ?:D


Viccet félretéve nem hiszem h a fülessel lenne a baj, mert te hallasz mindent, hanem a mikrofonnal.Vagy ha egyben füles+mikrofon, akkor pedig be kéne állítani. :)

2010. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De tényleg... vettél mikrofont is?

Ha a fülhallgatód mikrofonos, akkor a windows hangerőszabályzó menüben állítsd be a mikrofont, és a mikrofont erősítést.

2010. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy vettem.
2010. júl. 21. 10:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Hiába állitom nem hallják:S
2010. júl. 21. 10:59
 5/8 anonim válasza:
Lehet, hogy inkább a gépeddel van a probléma... Én két fülhallgatóval jártam így. Ugyanez volt a probléma, vettünk egy másikat, én annál is... Szerencsére nem használhatatlan, mert a webcamba van mikrofon is, ami USB-s....
2010. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*és (bocsi)
2010. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
LEhet a géppel de mi? NEm értem hogy amit mondanak az hallatszik kivülröl is a hangszórókban nem csak a fülesben.
2010. júl. 21. 11:05
 8/8 anonim válasza:

11:03-as vagyok...

fogalmam sincs mi lehet a baja, csak ezek után én inkább arra gyanakszom... :)

2010. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!