Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem csak egy munka lapot...

Csöre Károly kérdése:

Nem csak egy munka lapot szeretnék egyszerre áttenni, hanem 30 munka lapot akarok áttenni egy új Excelbe! Hogyan kell ezt végrehajtani? Ctrl próbáltam, de hogy jelöltem ki?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkalap kijelölésénél működik akár a CTRL+kattintás, akár a SHIFT+kattintás egy csoport két szélsőértéke között. Egyszerűen a munkalapok listájára kell kattintani a segédbillentyű nyomva tartása mellett, és azelőtt kell kijelölni a munkalapokat, mielőtt a másolási segédablakot megnyitod. Kijelölés után nem fogja mutatni hogy melyek lettek kijelölve, de mivel a kijelölés megmarad, gondolom azokra lesz érvényes az átmásolás az új dokumentumba.
2020. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én teljesen naiv vagyok így nem tudom mi a munka füzet listája és mi segéd billentyű?ezért kértem teljes részletességgel a tájékoztatást,ha lehetséges?
2020. jan. 7. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt leírják:

[link]

2020. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi a munkalap fül hol található?
2020. jan. 8. 13:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs benéztem!
2020. jan. 8. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!