Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van még itt valaki, aki...

Van még itt valaki, aki szerint túlértékelt játék a Withcer 3?

Figyelt kérdés

Valóságos háborút és felháborodást robbantok ki ezzel, de muszáj megvitatnom ezt pár emberrel. :D


Kb két hete játszom vele és szenvedek. Eszméletlenül unom, de mégis játszok, mert kíváncsi vagyok a story-ra (és nem, nem olvasom el a story-t a neten, mert az nem ugyan az).


A legnagyobb problémám a következő: most lettem 11-es szintű, alig találok a szintemhez passzoló küldetéseket, abból áll az időm 90%-a, hogy felfedezek, megnézem mit rejtenek a kérdőjelek és megölöm a szörnyeket, akikkel találkozok, feltéve ha a szintem engedni. A párbeszédek is nagyon hosszúak néha, a történet eddig nem ragadott meg igazán, egy-kettő olyan mellék küldetés volt, amit kicsit izgalmasabb volt az átlagnál.


Folytatom, mert bízom benne, hogy később több küldetést is megfogok tudni csinálni, illetve ahogy már említettem, érdekel a story. Ki az, aki hasonlóan érez?



2020. jan. 11. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is az. ugyan azért engedtem el 3nap után a játékot amiért neked nem tetszik.
2020. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, jó, hogy nem vagyok egyedül (bár már küldödi fórumokon láttam hasonló véleményen lévő emberkéket).


Most nézem, hogy elírtam a kérdésben a játék nevét: Witcher 3. Elnézést.

2020. jan. 11. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A witcher 1-2-t gondolom nem vitted végig, így a story kb olyan mintha a star warst az 5. résszel kezdted volna..

De akkor miért nem a főszálat viszed csak?

2020. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erősen ajánlott a mostani REDUX mod-ot felrakni, sokkal játszhatóbbá teszi a játékmenetet.
2020. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nyílt világú rpg. Talán a legfontosabb elemei a felfedezés és beszélgetések/kapcsolatépítések ezáltal a világ megismerése. Ha már ez a két dolog neked nem tetszik, akkor mindenbizonnyal ez nem a te játékod (amivel egyébként semmi gond). 11-es szint még eléggé az eleje,főleg ha a dlcket is hozzáveaszük. Ettől csak nagyobb pályarészek lesznek, több karakterekkel, és küldetésekkel.

De szerintem valamiket nagyon elnézel vagy elhanyagolhatsz, ha ennyire nem találsz a szintedhez passzoló küldetéseket. Én sokszor úgy jártam, hogy mikor megtaláltam egy küldetést addigra már néhány szintel a minimum küldetés szint felett voltam. Keress hirdetőtáblákat, azon vannak általában az egyszerűbb küldetések.

Vagy nézd meg ezen az oldalon, hogy mit hol találsz, néhany küldetés napszakhoz kötött, vagy egy bizonyos küldetés után nyílik meg:

[link]

2020. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nos igen, az első-második rész kimaradt, de a story az még hagyján. Inkább a monotonitás a gond...megyek, felfedezek, ölök, kincseket gyűjtök, hébe-hóba egy kis crafting.


Tudom, hogy a notice board-okon lehet küldetéseket találni, fel is vettem párat, de sok kb 30-as szint körüli. Találtam párat, amiknek a szintje jó, csak relatíve kevésnek tűnik.

2020. jan. 12. 13:49
 7/9 A kérdező kommentje:
A linket megnézem, köszönöm. :)
2020. jan. 12. 13:49
 8/9 anonim válasza:

Az eleje nekem is tetszett, de aztán számomra nagyon felhigult, pedig játszottam a 2. résszel is.

A mellékküldetések teljesen hidegen hagytak, nem szippantottak be annyira mint például a Skyrimben.

2020. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerk*:

A Gwent viszont nagyon tetszett, sok időt játszottam vele, és a kártyákat is jó volt gyűjteni.

2020. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!