Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha csak szóvégződést írok le,...

Ha csak szóvégződést írok le, elé mit kell írni hogy az összes variációt kiírja a NET böngészője?

Figyelt kérdés
Például *.*szág és kiírja a jószág és ország szavakat. Vagy rosszul emlékszem? Sosem volt ilyen közös szóvégű szavakra rákeresési lehetőség az interneten?

#internet #böngészés #szóvégződés elé #jelkombináció #összes szókezdő variáció #*.*? #.*.? #közös szóvégű szavak
2020. jan. 12. 22:56
 1/3 Magic ***** válasza:
Sosem volt ilyen lehetőség
2020. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szavakat lehet logikai viszonyokba rendezni és azzal keresni.

A google search operators néven taálod meg a módszereket.

2020. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta keresgéltem a saját text állományaim között is, azok között találtam egy infót erről, egy alsó indexű idézőjel csillag felső indexű idézőjel kombinációt, ez után kell írni a szóvégződést, NEM hozta a várt eredményt. Ha megkérhetlek, kipróbálnátok?

Pl. az első idézőjel alsó indexű "*"szág, és kihozza az ország szót nálam a böngésző, de a jószágot nem, szóval nem tudom...

2020. jan. 13. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!