Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért tudom eladni a...

Mennyiért tudom eladni a számítógépem?

Figyelt kérdés

Amerikából lett hozatva de váltok egy kicsit rosszabb gépre munkához használtam, és amit venni akarok az pont jólenne. A gép adatai:= Proci.:Core i7-980 X Extreme Edition (Hatmagos 3,33Ghz) Táp.: Antec True Power Quattro 1000W Tápegység Ház.: Sunbeam 9 Bay UV Blue Acrylic Case Alaplap.: Neharagudjatok de nemtudom... Szerintem ez: [link]

Videókártya.: Ati radeon HD4770

Ram.: 4 GB DDR3 1600 Mhz Corsair x2 (2 van belőle)

Az egyik haver megvette volna 39000ft.- (Harminckilencezer) Forint ért Nemadtam elneki mert valami nagyon nagy összeget fizettünk (mert a beszállítás és van rajta 3 év garancia nemegész 1 hónapja vettük)


2010. júl. 21. 18:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát jó kamú! Leszrom az egészet ne írjatok nemkell ha csak aztudjátok mondani hogy kamú... És mondtam hogy nemértek a dollárhoz! azthiszem hogy még annak a 2 -nek a végén sem szabad lett volna kijönni. 22éves vagyok 21 nemértek a dollárhoz de m1 felteszem annyiért amennyi volt mittdomén mennyi?... 500e (ötszázezerforintert) na!
2010. júl. 21. 21:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Hm... 22 evesen erthetsz a dollarhoz, de most nem ez a kerdes.

Ezt a gepet baratok kozt is siman 250e ert lehetne elpasszolni (sot, mit baratok, csaladtagok!)

(Amugy, kb 400e, azthiszem - most nem szamolok utanna pontosan, de kb.) (de ha a maffia kovetelne is hogy most azonnal fizess, akkor sem menne epeszu ember 250 ala...)

Szoval, en szerintem ne ad el - mert "jo lesz ez meg", foleg a 3d szerkeszteshez.

Viszont! komolyan gondold az azzal a haveroddal a kapcsolatod, aki 39000-et kinalt erte - mert o pontosan tudja, mennyit er, es le akar huzni (mondjuk, en ugy fogalmaznak, hogy meg akar lopni, de a lenyeg ugyanaz...)


Szoval, egy majdnem felmillios gep boldog tulajdonosa vagy - olyan haverokkal korulveve, akik "gazdag amcsi rokonokkal rendelkezo idiota"-nak gondolnak. -_-!

Gondolj bele, rokonaid elkuldtek neked a leheto legjobbat! Szerintem becsuld meg - 22 evesen mar nem vagy gyerek, szerintem azert megerted hogy azert ez "nem semmi".

2010. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
400 000Ft alatt ne add senkinek!!! A többi "kamu"-zóval meg ne foglalkozz... Én is megnéztem és tényleg csak processzor drágább... De nem biztos, hogy olyan helyen vették , ahol ennyibe kerül... Egy megbízható kínai piacra járok ki ilyesmiket vásárolni, adnak blokk-ot és ha nem jó valami adnak másikat, ha nincs max 1 héten belül lesz, ha nem lesz visszadják a pénzem... És negyedáron kapok dolgokat... Ennyik vagytok hülye...Köhöm... ne káromkodjunk, hiszen nem 18 éves határos az oldal...
2010. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Oké, nem kamu. Ha HD5770 van benne, nem 4770, akkor újonnan kb. 530e. Így igaza van az előttem szólónak, 400e alá véletlenül se menj (főleg a 3 év gari miatt). Meghirdetheted mittomén 430-ért, abból lehet alkudozni ;P
2010. júl. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) rendesek vagytok hogy megértitek és azért is hogy jó választ adtatok. Szóval akkor 400e alá nemadom. Vagy akkor talán el sem adom nemvagyok pénz szűkében. Csak gondoltam úgysem használnám sokra-> :) Meg hát hogy a barátaim kérdezték hogy eladom e? Dehogy adom 'mostmár. Kösz a 'gelvilágosítást
2010. júl. 22. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!