Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok max 7-8 ezerért olyan...

Tudtok max 7-8 ezerért olyan fülhallgatót ajánlani aminek nem mély a hangzása? Mármint hogy nincs nagyon basszus

Figyelt kérdés

Basszus nélkül is megvagyok,mert túl érzékeny a fülem,még a mostanitól is megfájdul olykor,pedig ennek magas a hangzása és semmi basszus nincs.

Agybadugós meg pláne kizárt,azt nem bírnám elviselni

Láttam egy tesztet ahol Sennheier CX 300s-t és a CX 100-at hasonlították össze és az utóbbira ezt írták,"a magas-mély arány kissé a magas irányába billen",a 300-asnál pedig,"a mélyhangok bőségesek" Na az ilyet akarom elkerülni. Pl. egy haveromét kipróbáltam,és azzal a gitárnak mélyebb és búgósabb hangzása volt,nem tetszett és a fülemnek sem volt kellemes.

Csak legyen egyszerű,természetes és jó is a hangzás


2020. jan. 13. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valamitől fájhat a fül, azok pont a magas hangok. A mélyektől egyáltalán nem. Ahogy a mostani fülhallgatóddal is tapasztalod.

Úgyhogy kissé fordítva ülsz a lovon.

2020. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ingyenes equalizer program olcsóbb, mint egy új fülhallgató...
2020. jan. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak sajnos elromlott a mostani:)

Amúgy nem,egyszer fejhallgatót is kipróbáltam attól 1 perc alatt megfájdult,ez ami elromlott egy sima gyári bigyusz de tiszta hangzása van és ha valami miatt meg is fájdult akkor a magas hangerő miatt

2020. jan. 13. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nagy hangerőnél fájdul meg, de a magas és nem a mély hangok miatt.
2020. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig figyelek a hangerőre pedig
2020. jan. 15. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!