Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem tudok Amazon gif card-ot venni?

Szeretnék 50€ (euro) értékben Amazon gift card-ot vásárolni, de se az Amazon, se a G2A nem fogadja el a bankkártyámat. Többször is beléptem a bankfiókomba megnézni, hogy van-e rajta pénz, hátha az a baj, de nem. Nagyon sokszor vásároltam már online, szóval biztos, hogy engedélyezve van az online vásárlás, tehát ez sem lehet probléma.

Gift card-ot még soha nem vásároltam. Ehhez kellene valami külön feltétel?

Köszi a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: amazon, fizetés, bankszámla, bankkártya

jan. 14. 17:45  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Amazon Gift Card egyenlegét bele lehet számítani a vásárolt termék szállítási költségébe is?
Hol találni magyar nyelvű leírást a Tango Card-ról?
Az Amazon credit cardnak vannak -e rejtett koltsegei vagy buktatoi?
Az OTP Junior (Master Card) kártyával, ha feljogosít online vásárlásra, lehet nem magyar eladóktól (Amazon, ebay) vásárolni?
Valaki elmagyarázná nekem az Amazon Gift card működését?
Kéne egy visa/master card szám és a lejárati idő hogy amazonon le tudjak tölteni INGYEN egy zenét van valaki akinek most 14/12 ben jár le vagy épp/ nemrég deaktiválta?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!