Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs magyar felirat...

Miért nincs magyar felirat Netflixen?

Figyelt kérdés
Pontosítom a kérdést. A testvérem Angliában él és előfizetett a Netflixre azt használom és a Netflixen belül lehet több felhasználót csinálni az a helyzet, hogy nekem minden rendben működik sok minden van magyar felirattal, a másik testvérem is használja és ő is csinált egy profilt magának (szintén Angliában él) nála viszont nem volt semmi magyar felirattal ezért javasoltam neki, hogy próbáljon belépni az én profilomba megtette és úgy már volt magyar felirat de még mindig vannak olyan sorozatok amiken nincs számára felirat még nekem van. Remélem érthető voltam. Szóval mit lehet csinálni, hogy neki is legyen magyar felirat? A beállításokban nem találtam, hogy át lehetne állítani a feliratok nyelvét.

2020. jan. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyos nyelvű feliratok és szinkronok csak bizonyos országokban érhetőek el. Feltehetőleg Angliában nem érhető el a magyar felirat licenszelési okokból. Az, hogy mit látsz, sokban függ attól, hogy milyen országban regisztráltál/milyen országból fizetsz.

Az egyik account valószínűleg Magyarországon lett regisztrálva, a másik viszont Angliában.

2020. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Mert angliában él.
2020. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:
100%

Nekem Google első találat:

[link]

2020. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!