Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Samsung N210 elvinné az...

A Samsung N210 elvinné az windows 7-t?

Figyelt kérdés
mert mindenhol xp-vel árulják, pofás gép, csak nekem elegem van az xp-ből, de a gép adatai alapján nem tudom eldönteni
2010. júl. 21. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A microsoft oldalán ez áll:


Ha a Windows 7 rendszert szeretné futtatni a számítógépén, a következőkre lesz szüksége:



1 gigahertzes (GHz) vagy gyorsabb 32 bites (x86) vagy 64 bites (x64) processzor


1 gigabájt (GB) RAM (32 bites) vagy 2 GB RAM (64 bites)


16 GB (32 bites) vagy 20 GB (64 bites) szabad lemezterület


DirectX 9 grafikus eszköz WDDM 1.0 vagy újabb illesztőprogrammal


Ezek alapján elvileg fut a Windows 7, viszont én személy szerint nem javaslom, mivel a Windows 7-nek jóval nagyobb a memóriaigénye és ha nekiállsz például böngészni a neten, akkor belassulhat a kevés memória miatt.

Ráadásul a Windows 7 megvásárlása további kiadást jelent, mivel egy Windows nem 2 Ft.

2010. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ! : )


A másik kis netbook, amit kinéztem, az ez: LENOVO IdeaPad S10-2 3G, amire a kereskedő alapból win7 starter-t rakott, viszont a memóriája a lenovonak is majdnem uaz a leírás szerint.

Samsung: 1024MB DDR2/667-PC5400 (XP van rajta)

Lenovo: 1024MB DDR2/667-PC5300 (win7 van rajta)


Te melyiket választanád, ha választanod kéne? Én nem igazán tudok megfizetni egy nagyobb net- vagy notebookot (meg külön win7-t se nagyon)úgyhogy 100nál többet nem igazán adnék érte.

2010. júl. 22. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:
A Samsung gépeket nem ismerem, így arról nem tudok semmit mondani. A Lenovo viszont egyike a legjobb márkáknak.
2010. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Windows 7 Starter egy nagyon lebutított rendszer, például még a háttérképet se lehet megváltoztatni benne.

Itt egy összefoglaló a különböző Windows 7 kiadásokról (angol nyelvű):

[link]

2010. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! : )
2010. szept. 1. 17:32
 6/6 anonim válasza:
lenovo az szar mióta átvette az IBM-től
2011. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!