Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha új gépet vennék, a laptopom...

Ha új gépet vennék, a laptopomat kb mennyiért számítaná be a kereskedő?

Figyelt kérdés

[link]


a laptopom 2 éves, viszonylag jó állapotban (habár játékra már nem nagyon lehet használni), annyi a hiba h a fülhallgató jack-csatlakozója nem működik. Kérem csak az írjon aki ért is hozzá :) Köszönöm


2010. júl. 21. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani neked hogy mennyiert szamitanak be, de altalaban kevesebbert mint amennyiert el tudnad adni. Szoval ha megoldhato inkabb add el es akkor az arat bepotolod az uj gepedbe(ha tenyleg csak annyi baja van amit leirtal)
2010. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy általában sokkal mackósabb a gép mint 2 éve, de semmi más baja nincs.
2010. júl. 22. 00:06
 3/5 JulesM111 ***** válasza:

Szia!


Gépet szerintem el tudod adni saját magad 30-50ezer forint közötti összegért állapottól függöen (sérülések, akkumulátor, merevlemez, zajosság...)

Kereskedők ugye haszonért dolgoznak, így ezt a laptopot ha én lennék a kereskedő max. 15-20ezerért számítanám be, ha vennél tőlem egy új gépet.

Mit jelent az, hogy mackósabb a gép?

2010. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a használtnak nincs ára, de jobban jársz ha te adod el, mintha a kereskedő számítja be.


használt árak:

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. júl. 31. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!